Laiks ziedot! - Sudden Lights
1194
post-template-default,single,single-post,postid-1194,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-12.3,qode-theme-starflix,starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

Laiks ziedot!

Laiks ziedot!

Ar lepnumu varam sacīt, ka esam izpildījuši savu solījumu. Gada sākumā mūs uzrunāja Valsts Asinsdonoru centrs ar piedāvājumu uzstāties ikgadējā Donoru pateicības koncertā kinoteātrī “Splendid Palace”. Vairāk par šo koncertu lasi šeit! Klausītāju rindas bija pilnas donoru, starp mūziķu priekšnesumiem redzējām arī intervijas ar donoriem – tas viss mūs saviļņoja. Tas bija iemesls pašiem apsolīt uz skatuves, ka arī mēs ziedosim asinis.

29. jūnijā bijām gatavi pirmo reizi viesoties Asinsdonoru centrā. Mūs silti sagaidīja, atbildēja uz jebkuru jautājumu un nomierināja pirms nezināmā. Pirms apmeklējuma centāmies sekot visiem padomiem, kas atrodami VADC mājaslapā, bijām izgulējušies un viegli paēduši. Procedūra bija vienkāršāka un ātrāka nekā gaidījām. Pēc tās dienu pavadījām mierīgi, kā ieteikts.

Esam lepni, ka beidzot izlēmām spert šo soli, jo gandarījums pēc nodošanas ir liels. Prieks, ka katrs no mums var palīdzēt trim cilvēkiem uzreiz un tas neprasa lielu upurēšanos, tikai iniciatīvu. Iedrošinām katru kaut vienreiz ziedot asinis, jo mums ir viena asinsrite!

Viesošanās Valsts Asinsdonoru centrā