Singls "Dzīvnieks" beidzot ir klāt! - Sudden Lights
1148
post-template-default,single,single-post,postid-1148,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-12.3,qode-theme-starflix,starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

Singls “Dzīvnieks” beidzot ir klāt!

Singls “Dzīvnieks” beidzot ir klāt!

Tas satraukums, kas mūs pārņēma, kad pabeidzām savu jaunāko singlu, bija īpašs. Gribējām pēc iespējas ātrāk nodot to jūsu vērtējumam, kā arī izveidot tam dziesmas teksta video.

Darbs pie šīs dziesmas kopā ar producentu Jāni Aišpuru bija produktīvs un iedvesmojošs arī tālākajai sadarbībai jaunā albuma kontekstā. Visiem kopā strādājot pie dziesmas arī dzima idejas par vizuālo noformējumu gan bildes, gan video sakarā. Par singla “vāciņu” izvēlējāmies Kristapa Zelmeņa grafisko dizainu, bet dziesmas teksta video realizējām ar Aleksandra Okonova un mūsu menedžera Kārļa Zemīša palīdzību.

Liels paldies Latvijas Radio 5, kuri piedāvāja dienu pirms oficiāli izdot “Dzīvnieku” to atskaņot “Pieci Rīti” klausītājiem. Ciemos pie Toma, Ulda un Ineses mums gāja nudien jautri, kā parasti neizpalika arī spēles un atrakcijas radio ēterā.

Pēcpusdienā jau bijām gatavi “noguldīt” jauno dziesmu “Muzikālajā Bankā”. Viesos Latvijas Radio 2 ne tikvien baudījām pirmatskaņojumu dziesmai šajā stacijā, bet arī uzstājāmies ar savu versiju Dona dziesmai “Es nāktu mājās”.

Singla “Dzīvnieks” prezentācija “Pieci.lv”